Menu
Your Cart

Hakkımızda

Final  Tekstil 2003 yılında kurulan, kurulduğu günden bu zamana  kadar kendini sürekli geliştiren müşteri odaklı toptancı firmasıdır. Sektöre girdiği günden bu yana sektördeki eksiklikleri analiz etmiş, bu eksikliklerin giderilmesi ve kalite çıtasının yükseltilmesinde sektöre öncülük etmiştir.


Gaziantep'deki satış noktası ile faaliyetine devam  eden Final Tekstil  toptan iç giyimde sektörünü yeni bir çağa başlatmıştır. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışını prensip edinen firmamız yenilikçi, rekabetçi, müşteri memnuniyeti odaklı olarak dürüst çalışma ahlâkı ile sektördeki yerini net olarak ifade etmiştir. Aktif olarak 150'den fazla markanın 6000'den fazla ürünü ile Türkiye'ye ve yurtdışı pazarına hizmet vermektedir. Çarşı  merkezdeki  6 katlı 3000m2 kapalı alana sahip toptan mağazası,güleryüzlü ve profesyonel çalışanları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.


Final Tekstil toptan iç giyim ürünleri satışında Türkiye'de ve yurtdışı pazarında saygın bir yer elde etmiştir. Toptan olarak kadın, erkek ve çocuk iç giyimleri ürünlerinin yanı sıra çorap, pijama takımı, eşofman, termal içlik, gecelik ve fantezi ürünleri kategorilerinde aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir.